על סדר יום האיגוד 

שיתופי פעולה עם מיזמי נדל"ן שזמינים רק לחברי האיגוד

שיתופי הפעולה של האיגוד עם גופי נדל"ן מהגדולים בארץ, מאפשרים לאיגוד להעניק לחבריו שיתופי פעולה במיזמים גדולים, על מנת ליצור הזדמנויות פורצות דרך בתחום הנדל"ן.

חיי תרבות עשירים לאנשי הנדל"ן בכל רחבי הארץ

כאנשי נדל"ן העבודה אף פעם לא נגמרת, בחורף, בקיץ בגשם ובשמש, אנחנו אף פעם לא עוצרים. האיגוד מכיר את התופעה ושם לו מטרה לדאוג לחיי התרבות והפנאי עבור אנשיו, הטבות רבות בבתי עסק מגוונים, ימי גיבוש, טיולים מאורגנים בארץ ובחו"ל ועוד.

ייעוץ משפטי בכל עניין בעבודה השוטפת

האיגוד בהיותו גוף המכיל אנשי מקצוע בתחום הנדל"ן, מכיל גם עורכי דין בכל התחומים. האיגוד מעמיד לרשות חבריו ואנשיו עזרה וייעוץ משפטי.

קידום ופתיחת ערוץ קבוע בכנסת לתחום בכנסת

צוות האיגוד עושה לילות כימים על מנת להיפגש, לקדם ולשנות את תחום הנדל"ן עם אנשי מפתח בכנסת

להוזיל עלויות נלוות לאנשי הנדל"ן בכל מה שקשור לעבודה שוטפת

כגוף גדול המכיל מאות אלפי חברים, יש לנו את הכוח להוזיל עלויות בכל הקשור לעבודה השוטפת של איש הנדל"ן אם זה בפרסום, בהשכרת משרדים, רכבים, תקשורת ועוד

עזרה שוטפת לאנשי נדל"ן דרך פורומים מקצועיים בכל תחומי הנדל"ן

האיגוד הקים פורומים מקצועיים ושם בראשם מומחים מהשורה הראשונה בתחומם. הפורומים נועדו עבור חברי האיגוד והציבור הרחב לייעוץ ועזרה בכל תחום ותחום

השתלמויות, כנסים, הכשרות מקצועיות וקורסים להרחבת הידע המקצועי

האיגוד שם על דגלו לקדם את תחום הנדל"ן בישראל. האיגוד מקיים השתלמויות, כנסים וקורסים עם טובי המומחים מהארץ ומחו"ל בתחום הנדל"ן. רשימה ארוכה של מומחים עומדים ונרתמים לחזון האיגוד על מנת להכשיר, להעשיר ולקדם את אנשי הנדל"ן בארץ.

  • Facebook
  • Instagram

איגוד הנדל"ן הישראלי ע"ר   

 073-3815348   

     info@igud-nadlan.org 

    

 

כל הזכויות שמורות