קורס שיווק ופרסום

קורס ראשון: שיווק תוכן- OUTBRAIN & TABOOLA (4 מפגשים) האדם הממוצע צורך כמויות אדירות של תוכן ביום דרך אמצעי המדיה השונים, הן במודע והן בלא מודע. בקורס זה נלמד איך לזהות כתבות תוכן ממומן, נפתח חשבון OUTBRAIN ו TABOOLA, נלמד על הפלטפורמות השונות,יצירת כתבה שיווקית ועוד..
קורס שני: Google Ads- (6 מפגשים) מערכת הפרסום הרשתית הגדולה ביותר. בקורס זה נלמד על ממשק מערכת הקמפיינים, ועל מושגים כגון :חשיפה, קליק, אחוזי הקלקה, החזר השקעה וכדומה, הכלי למילות מפתח, תוספי מודעות, סוגי קמפיינים ועוד.
קורס שלישי: Google Analytics(5 מפגשים) ממשק פילוח הדוחות העוצמתי של גוגל. בקורס זה נלמד איך ליצור חשבון ואיך לנהל את כל ה”נכסים” שלנו לנתר לעקוב ולנתח אחר כל הפעילויות מצד הלקוחות וקהלי היעד שלנו, מה עושים עם כל המידע, ועוד.
קורס רביעי: Facebook Master (6 מפגשים) צלילה אל תוך מערכות התוכן והפרסום של META. הכרת הממשקים השונים וההבדלים בין חשבון עסקי לרגיל. נלמד פרסום והבדלים בין הקמפיינים השונים, טרגוט מודעות ועוד
קורס חמשי: Instagram Master(3 מפגשים) נחשף לעולם התוכן החברתי הגדול והותיק, בקורס זה נלמד את אופי המערכת, אופי הקמפיינים וההבדלים בין חשבון אישי לעסקי, מחסניות האשטאגים, קהלי יעד ועוד..
קורס שישי : YouTube Master(3 מפגשים) ערוץ תוכן הוידאו הגדול בעולם, בקורס זה נעסוק בהקמת ערוץ הYou Tube, מיתוג הערוץ, העלאת תוכן, פרסום, סוגי קמפיינים, פילוח שוק ועוד…
קורס שבעי: Tiktok master- (3 מפגשים) נלמד מהו Tiktok ולאיזה פלח שוק מתאימה הפלטפורמה, נלמד ליצור ערוץ עסקי ופרסומו ברשת, שיווק עם משפיעני רשת ועוד..
קורס שמיני: S.E.O – (5 מפגשים) אתר אינטרנט ללא אופטימיזציה נכונה לעולם לא יקבל תעבורה של לקוחות (רק דרך פרסום ממומן). בקורס זה נלמד את ההבדלים בין קידום ממומן לקידום אורגני, בניית מבנה קישורי url, הכלי לניתוח מילות מפתח ועוד..
קורס תשיעי WIX (4 מפגשים) הדרך לבניית האתר מעולם לא הייתה קלה יותר, הקורס יאפשר לכם לבנות אתרים ביצירתיות קלות ומהירות.כולנו מתנהלים ברשת הדיגיטלית ברמה היומיומית, בניית עמודי נחיתה ואתרים באמצעות wix תאפשר לבוגריה לבנות אתרים ודפי נחיתה לכל נושא או קמפיין.
קורס עשירי: ניהול רשימות תפוצה (3 מפגשים) – קורס יישומי אשר מלמד כיצד לייצר משפך שיווקי וכיצד לייצר אוטומציה ברשימות התפוצה. השיוק ברשימות התפוצה מסייע בהגדלת אחוזי ההמרה, בין אם מדובר על אתר חנות, או על אתר תדמית שמוכר שירות, בקורס נלמד כיצד לייצר אסטרטגיה להגדלת ההכנסות דרך רשימות תפוצה.

לימודים במחיר מסובסד מטעם איגוד הנדל"ן

תודה על פנייתכם