תחום הנדל”ן מכונה “הקטר של המשק” ונחשב לאחד התחומים הגדולים והמשמעותיים בכלכלה. המושג נדל״ן מגיע מארמית (נִכְסֵי דְלָא נָיְדֵי- כלומר נכסים שלא זזים, כאלו המעוגנים לקרקע או במילים אחרות ״מקרקעין״). קורס נדל״ן המוצע במכללת אר.אי.אס העובדת בשיתוף פעולה צמוד ושוטף עם איגוד הנדל”ן, הוציא מתוכו מאות אנשי מקצוע מכל רחבי המדינה (מקורסים בדרום ובמרכז ועד קורס נדל״ן בצפון) במגוון תפקידים, הסטודנטים משתלבים בסיום לימודי קורס נדל״ן בעבודות מתגמלות בכל רחבי הארץ. בוגרי קורס נדל״ן אשר סיימו את הלימודים בהצלחה מהווים כבר שנים,חלק ממנוע הנדל״ן הארצי עם דריסת רגל משמעותית בעסקאות נדל״ן בארץ ואף מעבר לים.

קורס נדל״ן וקורס יזמות נדל״ן או שילוב של לימודי נדל״ן ושוק ההון, במכללת אר.אי.אס ( לבחירתכם קורס נדל״ן בצפון , בדרום או במרכז הארץ) יפגיש אתכם עם טובי המרצים בישראל, יפתח לכם אופקים חדשים ויחשוף אתכם לתחום הנדל״ן על כל גווניו, תחום דינאמי ומרתק, אשר מתחדש ללא הרף פעם אחר פעם.

רוצה ליזום ולהצליח בתחום הנדל"ן? השאר/י פרטים כאן!

צעירים רבים מגיעים ללימודי קורס נדל״ן וקורס יזמות נדל״ן וכן לימודי נדל״ן ושוק ההון, מתוך רצון  להשתלב בענף רווחי, מתגמל ודומיננטי הנוגע בחיים של כולנו- מסטודנטים השוכרים לעצמם דירה, משפחות הרוכשות לעצמם בית, משקיעי נדל״ן ויזמי נדל״ן ועד אנשי מקצוע כגון מתווכי נדל״ן אשר סיימו בהצלחה קורס רישיון תיווך או יועצים אשר סיימו בהצלחה קורס ייעוץ משכנתאות, אלו ועוד בוחרים בהמוניהם להצטרף לענף הנדל״ן שממשיך להיות ״סוער״ ומדובר וקולט לשורותיו עוד ועוד אנשי מקצוע.

לצד הצעירים הפוקדים את שערי המכללה ומגיעים לקורס נדל״ן בצפון, במרכז ובדרום בעשרות כיתות הלימוד שלנו (וכן בלימודי און ליין ובלימודים היברידיים) ומבקשים ללמוד קורס נדל״ן וקורס יזמות נדל״ן לצד לימודי נדל״ן ושוק ההון, ניתן לראות תלמידים בוגרים יותר, כאלו שבחרו בלימודי קורס נדל״ן כקריירה שנייה, כאלו שעשו הסבת מקצוע, יזמים, משקיעים ומתווכים המעוניינים לשפר את כישוריהם וללמוד קורס נדל״ן ויזמות נדל״ן כדי להיות עם ״האצבע על הדופק״ ולהתמקצע בלימודי נדל״ן כדי להיות טובים יותר ומעורבים יותר בנעשה בשוק הנדל״ן שלא מפסיק להפתיע ולהשתנות.

המסגרות הלימודיות במכללת אר.אי.אס, מאפשרות לאלו המבקשים ללמוד קורס נדל״ן וקורס יזמות נדל״ן, לשלב לימודי נדל״ן ושוק ההון לצד יזמות העסקית, תחומים שלעיתים חופפים זה לזה וכאלו שנשענים האחד על השני. לימודי קורס נדל״ן ולימודי יזמות נדל״ן או שילוב של לימודי נדל״ן ושוק ההון, מאפשרים לסטודנטים במכללת אר.אי.אס ליהנות מבסיס תיאורטי רחב יותר, כמו גם היכולת להבין לעומק תהליכים החלים בעולם הנדל”ן ולצאת עם כלים מקצועיים, ידע רב ובטחון עצמי גבוה לקראת השתלבות קלה יותר בעולם הנדל״ן.

התחייבות להצלחה

מכללת R.E.S מתחייבת בקורס נדל״ן וקורס יזמות נדל״ן להצלחת הסטודנט ולהגשמה העצמית של הסטודנט בתחום הנדל”ן. מכלול הכלים, הקורסים וההתמחות הייחודית שמקבלים הסטודנטים הרבים הלומדים קורס נדל״ן במכללת R.E.S לא משאירים ספק לגבי סיכויי ההצלחה וההגשמה העצמית של הסטודנט כאשר הוא יוצא לשטח.

סניפים ללימודי נדל״ן בכל רחבי הארץ

מכללת R.E.S המציעה קורס נדל״ן וקורס יזמות נדל״ן, היא אחת מהחברות בקבוצת הנדל”ן של R.E.S Group  , סניפי המכללה פרוסים ברחבי הארץ והלומדים בהם נהנים משירותים ייחודיים ובלעדיים, הקבוצה מהווה כבר שנים בית ליזמים, משקיעים ואנשי נדל”ן, הסטודנטים הלומדים במכללה קורס נדל״ן וקורס יזמות נדל״ן משתלבים במהלך הלימודים באופן טבעי בשוק העבודה תוך ליווי של מרצי המכללה, חברת R.E.S בשיתוף איגוד הנדל”ן – שילוב המבטיח הצלחה מלאה לבוגרי קורס הנדל״ן וקורס יזמות נדל״ן אותם אנו מציעים.

הגשמת יעדים בנדל"ן

“פרויקט הגשמה” במכללת אר.אי.אס הוא מסלול לימודים ייחודי של המיועד להעניק ללומדים בו כלים להפקת רווחים משמעותיים בשוק הנדל”ן, ללא השקעה כספית כלל. הסטודנטים המשתתפים בפרויקט נהנים מקורסים בתחום הנדל”ן (סה״כ 50 שיעורים) המעניקים לסטודנטים מכלול ידע אדיר בתחום היזמות והשקעות בעולם הנדל”ן. בין הנושאים הנלמדים בפרויקט: יזמות בעולם הנדל”ן בחו”ל, יזמות בנדל”ן מסחרי, השקעות, יזמות בתמ”א 38, יזמות בנדל”ן תעשייתי, מינופים, קבוצות השקעה וקבוצות רוכשים, עסקאות קומבינציה, אופציות במקרקעין, שמאות  תיווך, משכנתאות ופיננסים, אקזיטים, קניית נכסים לא השקעה כספית וכיו”ב.

השיעורים במכללת אר.אי.אס כוללים סיורי שטח הנוגעים למגוון נושאי הלימוד והתמחות בסטאז’ בכל נושא ונושא בתחום הנדל”ן – ללא תשלום. את השיעורים מעבירים עשרות מרצים מומחים בתחומם. מרצים אלה מעשירים את הסטודנטים בידע נרחב ומקיף ואף מעניקים להם סטאז’ בכל אחד מהנושאים הנלמדים בקורסים, כך שהסטודנטים נהנים מלימודים של הטובים ביותר.

מקצוע רווחי לחיים - בחסות המדינה ואיגוד הנדל"ן

פרויקט “הגשמה” הוא יוזמה של איגוד הנדל”ן, שאף מסבסד את הלימודים לסטודנטים המשתתפים בו, באמצעות תקציבים ממשלתיים. עם תחילת הלימודים, כל שנדרש מהסטודנט הוא לשאת בהשתתפות עצמית מזערית, כמעין פיקדון למכללה אשר מוחזר לתלמיד ברגע שהוא מתחיל לעבוד בתחום הנדל”ן. כמו כן, הלימודים בפרויקט מוכרים ומסובסדים על ידי גופים כגון משרד הביטחון, ביטוח לאומי, משרד הקליטה, משרד העבודה והרווחה, חבר וקרנות השוטרים ואף ניתן לקבל פיקדון של חיילים משוחררים או וואוצ’רים ממשרד הביטחון.

כל סטודנט בקורס נדל״ן או בקורס יזמות נדל״ן שלוקח חלק בפרויקט מקבל הטבות בשווי של כ- 35,000 שקלים המוענקים לו ככלים שיהוו עבורו כרטיס כניסה מקצועי לתחום. הכלים שמקבלים הסטודנטים מלווים אותו במהלך עבודתו והם כוללים כרטיס ביקור, תוכנות נדל”ן, השתלמויות מקצועיות, מנוי לכונסי נכסים ועוד. ארגז כלים זה הוא מקדם ביטחון לכניסה מוצלחת ומבטיחה של הסטודנט לעבודה בעולם הנדל”ן.

האם לימודי הנדלן שלכם מוכרים?

בוודאי. במהלך הלימודים, מקבלים התלמידים שבע תעודות המוכרות על ידי איגוד הנדל”ן ומשרד המשפטים. תעודות הסמכה אלה הן מהמוערכות בתחום, בעיקר כשמדובר בחותם מקצועי מרשים כמו תעודת מאסטר בתחום הנדל”ן ייעוץ משכנתאות ועוד.

עבודה בשוק הנדל"ן – זאת עובדה

בהיותה חברת נדל”ן, משכנתאות ותיווך R.E.S GROUP, מכשירה את הסטודנטים להשתלבות מיידית בעולם הנדל”ן. תוך כדי הלימודים בקורס ועם הידע שצברו, הסטודנטים יוכלו לעבוד בחברת R.E.S  או בכל חברה אחרת בארץ בתחום הנדל”ן. בנוסף, כל סטודנט מקבל השתלמויות מקצועיות מטעם איגוד הנדל”ן בכל שלב ללא תשלום. מכללת R.E.S חרתה על דגלה להציע לתלמידיה קורסים שאינם רק שורה ברזומה עם ידע שלא בא לכדי מימוש, אלא להעניק לכל סטודנט וסטודנט אחריות והתחייבות לעבודה מיידית בתחום, עם אפשרות ממשית ומעשית להרוויח כסף מעולם הנדל”ן בארץ ובחו”ל.

נדל"ן והערך המוסף

הקורסים המהווים חלק מפרויקט ההגשמה מועברים בפריסה ארצית – מאילת ועד קריית שמונה. במהלך הקורס, הסטודנטים מקבלים מהמכללה ייעוץ אישי ללא הגבלה בתחום הנדל”ן, תמיכה וליווי בהקמת עסק משלהם, כמו גם בפיתוח אפיקים מקצועיים אחרים. ליווי זה לא מוגבל לתקופת הלימודים בלבד, ולמעשה, כל בוגר שלמד במכללה זוכה להדרכה וליווי מקצועיים, לתקופה בלתי מוגבלת ולא תחומה בזמן, וללא כל תשלום.

קורס יזמות, השקעות ונדל״ן מסחרי

לימודי יזמות נדל״ן, השקעות ונדל״ן משמש בסיס מעמיק לכל המעוניין לקבל העשרה מעמיקה והבנה מקיפה לצרכים פרטיים ותעסוקתיים. בנוסף ללמידה התיאורטית הרחבה, מתבקשים התלמידים בקורס לעבוד על פרויקט נדל”ן אישי שלהם מהשלב הראשון ועד סופו. כך זוכה כל סטודנט בקורס לקחת חלק ולחוות את כל שלבי עסקת הנדל”ן, לבצע ניתוח מקצועי ומעמיק של ערים, שכונות ומחוזות, לפעול להוצאת נסח טאבו ובעצם לגעת בכל שלב במסגרת עסקה שכזו.

משך הקורס: 12  מפגשים 36 שעות , יינתן פרקטיקום בתום הקורס.

למי מיועד קורס יזמות השקעות ונדל״ן מסחרי?

הקורס מיועד למתווכים, יזמים, קבלנים, מנהלי קבוצות רכישה ובעלי הון המבקשים להכינס לתאוריה ולפרקטיקה בתחום ולקבל ידע רלוונטי לעסקאות מתחילתן עד ביצועם בפועל.

מבנה קורס יזמות, השקעות ונדל״ן מסחרי (ייתכנו שינויים מעת לעת)

קורס יועצי נדל״ן אסטרטגיים במכללת אר.אי.אס

מטרת הקורס: להכשיר יועצי נדל”ן בתחום התיווך, להוציאם לשטח עוד במפגש הראשון של הקורס תוך כדי בניית העסק של הסטודנט הלכה למעשה.

לימודי יועצי נדל״ן אסטרטגים הינו קורס ייחודי אשר מעניק לסטודנט המסיים את קורס לימודי יועץ נדל״ן, את המחשת יציאתו לשטח .במהלך קורס לימודי יועץ נדל״ן אסטרטגי, יינתנו משימות גורפות על מנת למקצע את הסטודנט בשטח, ולאפשר לו לסגור עסקאות כבר במהלך הקורס והכל תחת פיקוחה של מכללת R.E.S. על מנת לאפשר זאת מכללת R.E.S  מעמידה לרשותו של הסטודנט המסיים לימודי יועץ נדל״ן אסטרטגי, תוכנת תיווך עם מאגרי נכסים ולקוחות באזור מגוריו/עבודתו, תיקיית מסמכים וכלים נוספים להשלמת הליך העסקה.

כמו כן במהלך לימודי יועץ נדל״ן אסטרטגי, יינתנו פגישות אישות בין משימה למשימה על מנת לבחון את התקדמותו של הסטודנט  ולהביאו לרמה הגבוהה ביותר.

ההתנסות והלימודים בשטח במסגרת לימודי יועץ נדל״ן אסטרטגי, עוזר להכיר ולהתרשם מקרוב כיצד עולם הנדל”ן מתנהל הלכה למעשה. סיורי השטח נעשים במספר מקומות בארץ וזאת בכדי שהתלמידים המשתתפים בקורס לימודי יועץ נדל״ן אסטרטגי, יוכלו להתרשם מפרויקטים נדל”ניים שונים, בין אם בבנייה בשכונות מבוססות, בנייה באזורי תעשייה, על גבי קרקע שהוכשרה לבנייה, בנייה באזורים פריפריאליים ומתפתחים, פרויקטים של פינוי ובינוי ועוד.

בכל סיור זוכים התלמידים להתרשם מקרוב כיצד החומר הנלמד בכיתה מתבטא הלכה למעשה בשטח. בין אם ביישום של נהלי הבטיחות של כלל העובדים באתר, ביכולת להתממשק עם גופים כמו משרד השיכון, משטרת ישראל, כיבוי אש, מועצות, עיריות ועוד.

על מנת שיוכלו התלמידים להתרשם בצורה מיטבית בסיורים אלו, דואגות אותן מסגרות לימודיות לצרף לצד המרצים הקבועים, מספר רחב של אנשי מקצוע אשר ישלימו בעת הסיור את המעטפת הלימודית ויוכלו לאפשר לתלמידים להבין בצורה עמוקה יותר את שעיניהם רואות בשטח. אי לכך, בסיורים אלו זוכים התלמידים להדרכה בשטח מאנשי מקצוע דוגמת מהנדס העיר, קצין ביטחון, אדריכלים, מחלקות עירייה ועוד.

משך הקורס: 9 מפגשים, 24 שעות

מה מיוחד בקורס יועצי נדל״ן אסטרטגיים?

קורס זה הינו קורס ייחודי המביא את הסטודנט לחוות בשטח, הלכה למעשה את התיאוריות הנלמדות במכללת אר אי אס, להכיר מקרוב את אנשי המקצוע בשטח ואת הגורמים הרלוונטיים בסיורים בגובה העיניים

מבנה קורס יועצי נדל״ן אסטרטגיים

לימודי נדל׳׳ן חו״ל

קורס נדל״ן חו”ל מעניק ידע וכלים להשקעות בחו”ל בצורה הנכונה ביותר. למול העובדה שישראלים רבים, לצד משקיעים, מזהים יותר ויותר את האפשרות הכדאית לרכישת נכסי נדל”ן בחו”ל, מכללת אר. אי.אס רואה בקורס זה קורס חובה במסגרת לימודי הנדל״ן.

רכישה של נדל”ן בחו”ל יכולה בהחלט להפוך להחלטה משנה חיים שבה רכישה של נכס במחיר נמוך תניב לנו רווחים כבר בטווח הקצר והבינוני. מנגד, יש בה כמובן סיכון כלכלי, בשל העובדה שרכישה של נדל”ן מעבר לים מורכבת יותר ומוכרת לנו פחות מרכישה של נדל”ן בישראל.

הקורס המקצועי הנוגע לנושא זה מאפשר לסטודנטים בקבלת ידע וכלים מעשיים שיאפשרו רכישה והשקעה בנדל”ן בחו”ל באופן חכם וזהיר וזאת תוך היכולת להכיר מקרוב את הבדלי המיסוי בכל מדינה, הכרה של החוקים והדינים בכל מקום ומשמעותם, הכרת התנהלות העולם הנדל”ני בכל מדינה ו”חוקי המשחק” המקובלים.

משך הקורס: 3 מפגשים, 6 שעות

מה ההבדל בין קורס נדל״ן חו״ל ללימודי נדל״ן רגילים?

בלימודי נדל״ן חו״ל מקבלים סקירה מקיפה אודות השקעות במקומות פופולריים בעלי תשואה גבוהה, תכירו את שיטות המיסוי, תדעו היכן להשקיע, ממה להיזהר ואיך בכלל לגשת לכל פרוייקט והשקעה.

מבנה קורס נדל"ן חו"ל

קורס להתחדשות עירונית

קורס לימודי התחדשות עירונית – מקנה ידע תיאורטי לסטודנטים, בתחום ההתחדשות העירונית לצד כלים פרקטיים ביזמות נדל”ן ופרויקטים של פינוי בינוי. במהלך הלימודים יחשפו הסטודנטים לעקרונותיה של תכנית המתאר הארצית על תיקוניה השונים, יעמיקו בהיבטים משפטיים ורעיוניים מגוונים ובשיטות שיווק וירכשו מיומנויות בניתוח כדאיות כלכלית של מיזמים בתחום.

לפי נתוני המועצה הארצית לבנייה ולתכנון, ישנן כיום בישראל למעלה ממיליון דירות שאינן עומדות בתקן לעמידות בפני רעידות אדמה. על רקע זה נולדה תוכנית, שמתבססת על עידוד הדיירים לבצע את פעולות החיזוק הדרושות באמצעות הרחבה של זכויות בנייה, הנחות מס וקיצור תהליכים מנהלתיים. התכנית, שיעודה המקורי היה להשביח מבנים קיימים במהירות ובעלות מופחתת, התגלתה בהמשך כגן עדן של ממש ליזמים וכיום זהו ללא ספק תחום שרבים מבקשים בו דריסת רגל.

משך הקורס: 5 מפגשים, 15 שעות (ייתכנו שינויים מעת לעת)

מבנה קורס התחדשות עירונית

מעוניין/ת להרשם לקורס הקרוב? השאר/י פרטים כאן!

מלאו טופס זה ונציגנו
יצרו עמכם קשר בהקדם
Skip to content