לוגו איגוד נדלן

חזון האיגוד

יצירת תשתית אשר תדאג לצרכים המקצועיים, החוקתיים, המשפטיים והחברתיים של אנשי הנדל”ן ברחבי הארץ תוך כדי מתן דגש על הדאגה לאינטרסים האישיים והמקצועיים של אנשי הנדל”ן ושיפור התדמית של איש הנדל”ן בציבור. האיגוד יגדיל את המודעות בציבור ובקרב נבחריו ויקל על קשיי המקצוע ועל האתגרים שנאלץ איש הנדל”ן לעבור מידי יום.

אודות האיגוד

רקע: מאות אלפי אנשי מקצוע נמצאים כיום תחת קורת הגג של עולם הנדל”ן בישראל, ענף הנדל”ן בישראל  הוא למעשה הענף הגדול ביותר והמכניס ביותר בתעשייה הישראלית. אנשי הנדל”ן לוקחים חלק ברווחה והמציאות של כל אזרח ואזרח בישראל, בין אם יזמים, מתווכים, יועצי משכנתאות, מעצבים, אדריכלים, מהנדסים ועוד.

תחום הנדל”ן הוא מהענפים הבודדים אשר מעניק הזדמנות אמיתית ושווה לכל אחד ואחד מאזרחי ישראל להצליח ולהתקדם בחיים. בעולם הנדל”ן יש מקום לכולם אם זה למורה, למהנדס או לאדם שלא למד מימיו ורוצה להצליח כיזם או מתווך. בנדל”ן כל אחד אשר יחפש ויבקש הזמנות שנייה ופתיחת פרק חדש בחיים יוכל לקבל במינימום זמן ומינימום השקעה ונותן הזדמנות שווה למעזים.

איגוד הנדל”ן הוא האיגוד היחיד בישראל שמכניס תחתיו ודואג לזכויותיהם של כל אנשי המקצוע בענף הנדל”ן. איגוד זה נבנה שלא למטרות רווח אלא אך ורק למטרות רווחת חבריו ולשרת נאמנה את האינטרסים שלהם.

כיום בתקופה מאתגרת זו, כאשר שוק הנדל”ן ואנשיו נאלצים להתמודד במציאות לא פשוטה, אין שום גוף למעט האיגוד הנדל”ן הישראלי אשר שם על הדגל את הצורך בשינוי המציאות הקיימת בענף זה. רבים מדברים על “בועה” או על “כשל שוק” אך לא עושים דבר בכדי לדאוג לאותו איש מקצוע כדי להתמודד עם אותם קשיים יומיומיים אשר אנו חווים.

בנוסף לקשיים הרבים והמציאות המאתגרת והניסיון להתפרנס בכבוד, אנשי נדל”ן רבים חווים דה לגיטימציה בקרב הציבור ונבחריו ומצטיירים כמו אנשי שררה ועסקנים.

איגוד הנדל”ן מאחד תחתיו אנשי מקצוע ממגוון רחב מאוד בתחום הנדל”ן. אנשי מקצוע כמו: מתווכים ויועצי נדל”ן, יועצי משכנתאות, שמאים, עורכי דין, מעצבים, אדריכלים, מהנדסים, קבלנים, יזמים ועוד.

מטרות האיגוד

  • לייצג את חבריה בפני כל הרשויות ונבחרי הציבור בכל הנושאים אשר החבר יהיה זקוק להם.
  • לתת מענה ונציגות לחבר האיגוד בפן המשפטי, החוקים ותקנות, זיכיונות ועוד.
  • לדאוג להסכמים קיבוציים אשר ישרתו נאמנה את חברי האיגוד.
  • לקדם את האינטרסים הכלכליים והמקצועיים.
  • לסייע בקבלת הלוואות וגיוס מימון לעסק.
  • להקים למערך שלם של ימי הדרכה והשתלמויות, סמינרים, קורסים אשר יקדמו ויעשירו את הידע המקצועי.
  • לדאוג לחוויית תרבות מעשירה, מפגשים חברתיים, נופשים כנסים מפגשי שיתופי פעולה והיכרות מקצועית.
  • לשפר את המעמד והתדמית של אנשי הנדל”ן בקרב האוכלוסייה ונבחרי הציבור.
  • האיגוד יסייע לאנשי המקצוע בשירותים כגון: הדרכות ייעוץ עסקי, התייעלות בעסק, בניית תכנית עסקית, תכנית שיווקית, תזרים מזומנים ועוד.

למה להיות חבר באיגוד?

מרבית מאנשי הנדל”ן חווים במציאות היומיומית קשיים רבים. ההתמודדות עם אתגרים אלו ביום יום בנוסף לדאגה לפרנסה, יוצרת מציאות שאינה הוגנת. אנחנו באיגוד נדאג לאיש הנדל”ן באשר הוא, באופן שוטף לקידום צרכיו בעסק ואף בחייו האישיים בצורה הטובה ביותר והמהירה ביותר, דרך ייצוג משפטי ומול הרשויות ועד חיי התרבות של החבר.

חברי האיגוד אף יקבלו ייעוץ והכוונה בנושאים שונים ומגוונים כגון: ייעוץ וניהול כספים, הכנת תכנית שיווקית, הכנת תכנית עסקית, סיוע בקבלת הלוואות וגיוס מימון, תרבות רווחה ופנאי, מחירים והטבות ייחודיים, מידע על מבצעים ואירועי נופש, אירועים חברתיים ומקצועיים בתחומם, קורסים, השתלמויות, סמינרים, קידום מקצועי והרחבת אופקים, כנסים ועוד.

הצטרפות לאיגוד

החברות באיגוד הנה לבעלי עסקים אשר מתעסקים בנדל”ן במישרין או בעקיפין, בהתאם לתקנון האיגוד ובתנאי שהם תואמים את תקנון האיגוד ושילמו את דמי החבר.

ההצטרפות לאיגוד הנה זכות והיא מקנה זכויות רבות ושירותים רבים. ניתן להצטרף לאיגוד כיחיד או כארגון/עסק וגובה ההצטרפות ודמי החבר נקבעים לפי מס’ המועסקים בעסק. עלות ההצטרפות היא 1 ₪ ליום בלבד.

*האיגוד שומר לעצמו את הזכות לשנות תוכן זה מעת לעת בהתאם צרכיו של האיגוד וחבריו.

בשבילכם ולמענכם

יו”ר האיגוד – מר איציק חסידים

בשבילכם ולמענכם

נשיא האיגוד – מר איוב קרא

מלאו טופס זה ונציגנו
יצרו עמכם קשר בהקדם
Skip to content