איגוד הנדלן ומכללת R.E.S מחוייבים להצלחה בפרוייקט הגשמה​

איגוד הנדלן בשיתוף מכללת RES משתפים פעולה פרוייקט ייחודי בעולם הנדל״ן עם פרויקט הגשמה המבטיח הצלחה של כל אחת ואחד מהסטודנטים המעוניינים להשתלב בעולם הנדל״ן.

מדובר על פרוייקט הכולל מכלול קורסים, כלים והתמחות הניתנים ללא הגבלת זמן- כל הדרך להצלחה ולמימוש אישי של הסטודנטים המשתתפים בפרוייקט. התפיסה של פרוייקט הגשמה מגיעה מתוך הסתכלות הוליסטית, כוללת העוטפת את המשתתפים 360 מעלות בכל מה שצריך כדי להשתלב בהצלחה בעולם הנדל״ן תוך הקניית ידע תיאורטי נרחב בשילוב פרקטיקה מעשית שמלווה את המשתתפים גם לאחר סיום הלימודים.

מכללת R.E.S היא אחת מהחברות בקבוצת הנדל”ן R.E.S Group. סניפי המכללה פרוסים ברחבי הארץ והלומדים בהם נהנים משירותים ייחודיים ובלעדיים, שכן בזכות היותה של הקבוצה כבית ליזמים, משקיעים ואנשי נדל”ן שונים, הסטודנטים משתלבים במהלך הלימודים באופן טבעי בשוק העבודה תוך ליווי של מרצי המכללה.

פרויקט הגשמה” הוא מסלול לימודים ייחודי של חברת R.E.S, המיועד להעניק ללומדים בו כלים להפקת רווחים משמעותיים בשוק הנדל”ן, ללא השקעה כספית כלל. הסטודנטים המשתתפים בפרויקט נהנים מקורסים בתחום הנדל”ן, ובסך הכל בחמישים שיעורים. אלה מעניקים לסטודנט מכלול ידע אדיר בתחום היזמות והשקעות בעולם הנדל”ן.

בין הנושאים הנלמדים בפרויקט: יזמות בעולם הנדל”ן בחו”ל, יזמות בנדל”ן מסחרי, השקעות, יזמות בתמ”א 38, יזמות בנדל”ן תעשייתי, מינופים, קבוצות השקעה וקבוצות רוכשים, עסקאות קומבינציה, אופציות במקרקעין, שמאות תיווך, משכנתאות ופיננסים, אקזיטים, קניית נכסים לא השקעה כספית ועוד. השיעורים כוללים סיורי שטח הנוגעים למגוון נושאי הלימוד והתמחות בסטאז’ בכל נושא ונושא בתחום הנדל”ן והכל – ללא תשלום.

את השיעורים מעבירים כעשרים מרצים מומחים בתחומם, המעשירים את הסטודנטים בידע נרחב ומקיף ואף מעניקים להם סטאז’ בכל אחד מהנושאים הנלמדים בקורס.

פרויקט הגשמה הוא יוזמה של איגוד הנדל”ן, שאף מסבסד את הלימודים לסטודנטים המשתתפים בו, באמצעות תקציבים ממשלתיים. עם תחילת הלימודים, כל שנדרש מהסטודנט הוא לשאת בהשתתפות עצמית מזערית, כמעין פיקדון למכללה אשר מוחזר לתלמיד ברגע שהוא מתחיל לעבוד בתחום הנדל”ן. כמו כן, הלימודים בפרויקט מוכרים ומסובסדים על ידי גופים כמו משרד הביטחון, ביטוח לאומי, משרד הקליטה, משרד העבודה והרווחה, חבר וקרנות השוטרים ואף ניתן לקבל פיקדון של חיילים משוחררים או וואוצ’רים ממשרד הביטחון.

כל סטודנט הלוקח חלק בפרויקט מקבל כלים בשווי של כ- 35,000 שקלים המהווים כרטיס כניסה מקצועי לתחום. הכלים כוללים תוכנות נדל”ן, השתלמויות מקצועיות, מנוי לכונסי נכסים, כרטיס ביקור, דף נחיתה שיווקי ועוד. ארגז כלים זה הוא מקדם ביטחון לכניסה מוצלחת ומבטיחה של הסטודנט לעבודה בעולם הנדל”ן.

במהלך הלימודים, מקבלים התלמידים שבע תעודות המוכרות על ידי איגוד הנדל”ן ומשרד המשפטים. תעודות הסמכה אלה הן מהמוערכות בתחום, בעיקר כשמדובר בחותם מקצועי מרשים כמו תעודת מאסטר בתחום הנדל”ן והמשכנתאות.

עבודה בשוק הנדל”ן – מתוקף היותה של קבוצת r.e.s חברת נדל”ן, משכנתאות ותיווך, כזרועה הלימודית של R.E.S GROUP, המכללה מכשירה את הסטודנטים להשתלבות מידית בעולם הנדל”ן. תוך כדי הלימודים בקורס ועם הידע שצברו, הסטודנטים יכולים לעבוד בחברת R.E.S או בכל חברה אחרת בארץ בתחום הנדל”ן. בנוסף, כל סטודנט מקבל השתלמויות מקצועיות מטעם איגוד הנדל”ן בכל שלב ללא תשלום. מכללת R.E.S חרתה על דגלה להציע לתלמידיה קורסים מקצועיים, מעשיים לצד אחריות והתחייבות לעבודה מיידית בתחום ואפשרות ממשית ומעשית להרוויח כסף מעולם הנדל”ן בארץ ובחו”ל

הערך המוסף בפרוייקט הגשמה

הקורסים המהווים חלק מפרויקט ההגשמה מועברים בפריסה ארצית – מאילת ועד קריית שמונה. במהלך הקורס, הסטודנטים נהנים מייעוץ אישי לכל החיים בתחום הנדל”ן, תמיכה וליווי בהקמת עסק משלהם, כמו גם בפיתוח אפיקים מקצועיים אחרים. הליווי אינו מוגבל לתקופת הלימודים בלבד, ולמעשה, כל בוגר שלמד במכללה זוכה להדרכה וליווי מקצועיים, לתקופה בלתי מוגבלת ולא תחומה בזמן, וללא כל תשלום.

ניתן לבקר ביוטיוב ובאתר המכללה ולהתרשם מהתמיכה הנרחבת לה זוכה המכללה ממשרדי הממשלה, ולראות כיצד הופכת תמיכה זו את פרויקט הגשמה לפרוייקט בר השגה עבור כל המעוניין להשתלב בעולם הנדל”ן בישראל ולהצליח בתחום דינאמי ומתגמל.

מכללת R.E.S מבית R.E.S GROUP טלפון: 072-2222-211, 053-736-1080

להצטרפות לפרוייקט הגשמה לחצו כאן

צפו בערוץ היוטיוב כאן

מלאו טופס זה ונציגנו
יצרו עמכם קשר בהקדם
Skip to content