ענף הנדל”ן מביא לתוכו יותר ויותר אנשים המעוניינים לקחת חלק בתחום דינאמי שלא מפסיק להתפתח. מעוניינים לעסוק בתיווך נדל”ן או בתחום הנדל״ן ולא יודעים מהיכן להתחיל? מחפשים קורס תיווך נדלן בצפון הארץ, במרכז או בדרום? הרשמה לקורס תיווך נדל״ן הוא השלב הראשון שיקדם אתכם לעבר היעד. מכללת R.E.S (Real Estate Solotions) העובדת בשיתוף פעולה הדוק עם איגוד הנדל”ן הינה הזרוע הלימודית של קבוצת אר.אי.אס העוסקת בנדל״ן על כל גווניו זה יותר מעשור. המכללה מציעה קורס תיווך נדלן בצפון הארץ, במרכז הארץ ובדרומה לצד מגוון קורסים למעוניינים להשתלב בתחום הנדל״ן בארץ ובחו״ל ואף מציעה לצרף לשורותיה עובדים אשר סיימו את לימודיהם בהצלחה.

רוצה להיות מתווך מצליח? השאר/י פרטים כאן!

לפני שניגשים ללימודי תיווך נדל״ן

ענף הנדל״ן לא מפסיק להיות הנושא המדובר ביותר בתקשורת ובכלל, כבר שנים רבות. הענף נחשב לגדול במשק, פרוייקטים נבנים, דירות נמכרות ללא הרף ועסקאות נדל״ן נעשות בהמוניהם מידי יום, בענף הנדל״ן מתגלגלים מאות מיליוני שקלים ביום וכאן בדיוק ההזדמנות שלך להשתלב בלימודי נדל״ן וללמוד קורס תיווך נדל״ן בצפון, במרכז או בדרום וליהנות ממקצוע מבוקש ומתגמל במיוחד. לא בכדי, לימודי תיווך נדל״ן או קורס רישיון תיווך, בכל רחבי הארץ הפכו למבוקשים ואטרקטיביים. שוק הדירות ״רותח״ ובעקבותיו הדרישה לחיפוש אחר הבית, השטח או הדירה להשכרה הולך וגובר.

קורס לימוד נדל״ן או ״קורס רישיון תיווך״ מאפשר לכל אחד באשר הוא להיכנס לתחום דינאמי, מעניין ומתגמל. לימודי תיווך אינם ארוכים והקורסים המוצעים במכללת אר.אי.אס נעשים בצורה יעילה וממוקדת כדי להביא את הסטודנטים שלנו להיות מהמובילים בתחום בכל רחבי הארץ.

רגע לפני שאתם בוחרים לגשת ללימודי תיווך ולהשקיע בקורס תיווך נדל״ן

תחום התיווך הוא תחום שמושך אנשים רבים, בכדי להגביר את הרמה והמקצועיות של אלו העוסקים בו, נחקק בארץ ״חוק התיווך במקרקעין״ שאומר שכל אדם שרוצה לעסוק בתיווך, חייב להיות בעל רישיון אשר ניתן לו על ידי רשם המתווכים במשרד המשפטים’ כלומר כדי לקבל רישיון יש לעבור בחינה של רשם המתווכים כחוק.

הבחינה של רשם המתווכים נערכת במספר מועדים במהלך השנה וכל המעוניין לעבור אותה, יקבל את כל החומר הנדרש בקורס רישיון תיווך מקצועי, קצר וממוקד. אל הבחינה ניתן לגשת באופן עצמאי מבלי הכשרה קודמת או לחילופין, אפשר ומומלץ להצטרף לקורס תיווך נדל״ן, שמכשיר את משתתפיו באופן מעשי ובד בבד, עוזר להם להתכונן לבחינה בצורה מקצועית. סיכויי ההצלחה של הלומדים קורס תיווך נדל”ן במכללת אר.אי.אס הינם גבוהים במיוחד ומעניקים לתלמידים ידע מקצועי, ביטחון בבחינה וידע נוסף הרלוונטי להמשך עיסוקם בתחום הנדל״ן- לא בכדי בחרו באיגוד הנדל”ן לשתף פעולה עם מכללת אר.אי.אס.

לימודי תיווך נדל״ן מיועד לאלו המעוניינים לעסוק בתיווך נדל”ן ולאלו שכבר עוסקים בתחום ומבקשים להרחיב את הידע שלהם. קורס תיווך נדל״ן מתמקד בפיתוח מיומנויות הנדרשות כדי לעבוד בתחום המקרקעין בישראל ומטרתו למקצע את המשתתפים ולהעניק להם כלים, שיאפשרו להם להתמודד בצורה טובה יותר עם דרישות השוק  הכוללים לא מעט פרמטרים, גופים ואנשי מקצוע.

קורס תיווך נדל”ן מתאים למגוון רחב של אנשים: חיילים משוחררים, עובדים הבוחרים בשינוי קריירה והסבת מקצוע, שכירים ועצמאיים המעוניינים לעסוק בנדל״ן לצד הקריירה העיקרית, לפנסיונרים, לחיילים משוחררים, ליוצאי שירות הביטחון ועוד. לצד זאת קורס תיווך נדל״ן מתאים לאנשי מקצוע העוסקים בתחום חופף או משלים כגון קבלני שיפוצים, יועצי משכנתאות, יזמים ועוד.

לימודי קורס רישיון תיווך נדל״ן וקבלת תעודת מתווך נדל״ן עפ״י חוק, מעניקה לעוסקים בתחום לגיטימציה לכל עסקת תיווך שנעשית על ידם ואת התגמול הראוי עבורה באופן חוקי. בקורס לימודי תיווך נדלן במכללת אר.אי.אס מכסים תחומים נרחבים: יזמות נדל”ן, עסקאות תיווך, שיווק נכסים ועוד אך בראש ובראשונה מטרתם של לימודי קורס נדלן הינם להכשיר את משתתפי הקורס לבחינת הרישוי בצורה הטובה ביותר ולמנוע מהם לגשת למבחן חוזר.

כל מי שעבר את קורס תיווך נדל״ן כהכנה למבחן במכללת R.E.S וחלילה נכשל בבחינה של רשם המתווכים, רשאי לעבור את קורס תיווך נדל”ן שוב ללא עלות על חשבון המכללה.

כמו בכל תחום בחיים, כך גם בסיום קורס רישיון תיווך וקבלת ההסמכה המיוחלת ״מתווך נדל״ן, שכרם של מתווכים הינו נגזרת של המכירות שנעשו במהלך החודש.

מתווך נדלן נהנה מאחוזי מכירה נאים של עסקת מכירת דירה/ השכרת דירה, שטחים ועוד. ככל שנעשות יותר עסקאות ובסכום גבוה יותר- כך מתוגמל מתווך הנדל״ן בהתאם. לדוגמה (לצורך המחשה בלבד) עמלה ממכירת בית של 2 מיליון ש״ח שהגיע באמצעות תיווך של מתווך הנדלן, יביא למתווך הנדל״ן שכר של 2% (בכפוף לחוזה והסכמים מראש שני הצדדים וכו) כך שהעמלה ממכירת בית זה תניב רווח של 40,000 ש״ח למתווך מהקונה/מוכר, בהתאם להסכם שנחתם בין הצדדים.

בשורה התחתונה – מתווך נדל״ן שיעשה את כל הפעולות הנדרשות (שיווק, פרסום, פגישות, היכרות שטח וכיו״ב) יוכל להגיע לשכר נאה ביותר ולהתפתח בתחום למשרד גדול ומניב.

לימודי קורס תיווך נדל”ן במכללת אר.אי.אס נפרסים על פני שישה שיעורים. בין אם אתם מחפשים ללמוד קורס תיווך נדלן בצפון, בדרום או במרכז, אנו מאפשרים לכם גמישות מירבית בלימודי התיווך שיכינו אתכם בצורה מיטבית לקראת מבחן רשם המתווכים. השיעורים הינם ממוקדים ומכווני הצלחה בבחינה, זאת לצד תכנים נוספים בלימודי תיווך, שיעשירו אתכם בבואכם להשתלב בענף התיווך הן כשכירים והן כעצמאיים- על פי בחירתכם.

תחום תיווך הנדל”ן הנו נרחב ביותר וישנן המון אפשרויות תעסוקה לבוגרי קורס תיווך, חברות נדל”ן, משרדי תיווך, יזמות נדל”ן וכדומה אלו רק חלק מהאופציות העומדות בפניכם. תחום הנדל”ן הנו תחום מאוד מבוקש במיוחד לאור הדרישה בשוק הדירות בישראל, כמו כן, תחום הנדל”ן הנו ענף כלכלי רווחי ומתגמל ביותר. אולם עבודה לאחר סיום קורס תיווך מנפקת תשואות לבעלי המיומנויות הטובות ביותר ולא כל אחד יצליח בו ויניב את אותם הפירות. לכן, באפשרותו של קורס תיווך נדל”ן לשדרג את העוסקים בתחום בכמה רמות מאלו הבוחרים לגשת למבחן בכוחות עצמם וללא הנחיות מקצועיות של מרצים ובעלי ידע וניסיון בתחום.

מעבר לידע ולאסטרטגיות שיווק בתחום הנדל”ן, קורס תיווך מקנה למשתתפיו את הידע העסקי הנדרש להתארגנות מול הרשויות השונות, ומאפשר אימוץ טקטיקה אישית שתועיל במכירות בנוסף בקורס תיווך במכללת אר.אי.אס מתמקצעים הסטודנטים בשימוש במאגרי ידע נרחבים מרחבי האינטרנט כדי להפעיל מערך שיווק הולם וכלי עזר נספים המהווים יתרון משמעותי על פני האחרים.

קורס תיווך נדל”ן שולח את משתתפיו אל המבחן עם קצת יותר מהידע “היבש” הנדרש כדי לעבור את הבחינה ומקנה לבוגריו, את כל הכלים המקצועיים הנדרשים להם, כדי להצליח בתחום.

על פי החוק ישנם 6 תנאים לקבלת רישיון תיווך בנדל״ן:

 1. אזרח או תושב של מדינת ישראל או שהוא תושב חוץ שניתן לו היתר כדין לעבוד בישראל.
 2. מלאו לו 18 שנים.
 3. הוא אינו פושט רגל.
 4. הוא לא הורשע בביצוע עבירה שיש עמה קלון בחמש השנים שקדמו להגשת הבקשה.
 5. אם הוטל עליו מאסר, לרבות בעבירה שאין עמה קלון, הוא סיים לרצותו לפחות שלוש שנים לפני הגשת הבקשה כאמור.
 6. הוא עמד בהצלחה בבחינה לקראת קבלת רשיון תיווך במקרקעין

תנאים אלו הינם תנאי הסף לכל אחד המבקש לקבל רשיון תיווך, חשוב לדעת זאת בטרם תרשמו לקורס רשיון תיווך בנדל״ן.

בוגרי קורס תיווך נדל”ן אשר סיימו את לימודיהם ועמדו במטלות הנדרשות, יקבלו תעודת גמר מטעם המכללה. בסיום לימודי התיווך וההכנות הנדרשות ניגשים הסטודנטים לבחינה הרשמית של רשם המתווכים – הצלחה בבחינה תקנה את התעודה המיוחלת המסמיכה לעיסוק בתיווך נדלן כחוק.

בחינת הרישוי מתקיימת בכמה מועדים וחשוב להירשם אליה מבעוד מועד ולשלם את האגרה, כדי להבטיח את מקומכם בבואכם לעשות קורס רשיון תיווך. הבחינה מתקיימת בירושלים, בבנייני האומה והיא בנויה על מתכונת מבחן אמריקאי- הכולל 25 שאלות. 

לאחר ביצוע הבחינה יש לחכות לתוצאות המתפרסמות בדרך כלל לאחר חודש. 

יש להירשם דרך אתר רשם המתווכים:

https://www.gov.il/he/service/registration_for_examination_in_real_estate_law_new

את אגרת הבחינה יש לשלם ישירות לרשם המתווכים בעת ההרשמה. יש לציין כי התשלום עבור הבחינה אינה קשורה למכללת אר.אי.אס. התשלום משולם ישירות למשרד המשפטים.

תוכנית הלימודים של קורס תיווך נדל”ן כוללת בתוכה את כלל התכנים והנושאים בבואכם להיבחן לכל מתווך מתחיל וכמובן מותאמת על מנת לעבור בהצלחה את המבחנים להסמכה סופית. בין נושאי הלימוד של קורס רשיון תיווך: היכרות החוקים הרלוונטיים, מושגי יסוד, פסקי דין, חוק המקרקעין, חוק המתווכים, חוק הגנת הצרכן, חוק החוזים, תכנון ובנייה, חוזים, הוצאה לפועל, שמאות מקרקעין, בתים משותפים וכמובן תרגולי מבחנים שיכינו אתכם בצורה מיטבית לקראת הבחינה, לאחר סיום קורס תיווך נדל”ן.

הקורסים ללימודי תיווך נדל״ן של מכללת אר.אי.אס מתקיימים בראש פינה, עפולה, כרמיאל, קריות, חיפה, נתניה, חדרה, הרצליה, תל אביב, רמת גן, פתח תקווה, קריית אונו, ראשון לציון, אשדוד, אשקלון, רחובות, ירושלים, אילת ובאר שבע. כך שאם אתם מעוניינים בלימודי תיווך נדל״ן בצפון, בדרום או במרכז הארץ- הגעתם למקום הנכון.

חשוב לדעת – אם חיפשתם קורס תיווך נדל”ן בצפון הארץ והחלטתם להמשיך קורס לימודי התיווך במרכז הארץ או בדרום- ניתנת לכם האפשרות לעשות זאת בתיאום עם משרדי המכללה.

מכללת אר.אי.אס מציעה מגוון קורסים נוספים, בנוסף לקורס תיווך נדלן בצפון, בדרום או במרכז הארץ, תוכלו ללמוד ולהתמקצע באמצעות קורסים נוספים בתחום הנדל״ן ולקדם את עצמכם עוד ועוד בתחום הנדל״ן שלא מפסיק להתפתח ולצמוח לרגע. בוגרי הקורסים שלנו שסיימו לימודי תיווך, מגיעים אלינו פעם אחר פעם כדי ליהנות מידע מקצועי נוסף ולהתרחב לתחומים נוספים בענף הנדלן – השמיים הם הגבול.

מעבר ללימודי קורס תיווך נדל״ן, המכללה מציעה מגוון קורסים בנדל”ן, תוך מתן ליווי אישי וייעוץ לכל תלמיד במכללה. המשתתפים בקורסים יהנו מחומרי לימוד מקצועיים ברמה גבוהה. המרצים במכללה הינם המובילים בתחומי הנדל”ן, כל אחד בתחומו, החל משמאים, אדריכלים ויועצי משכנתאות.

הצצה למבנה קורס מתווכים במכללת אר.אי.אס

מטרת קורס מתווכים במכללת אר.אי.אס הינו הקניית כלים וידע הנחוצים להצלחה בבחינת המתווכים על ידי מעבר על מושגי היסוד, כל החוקים והמיסים, ומתן טיפים ועזרה בזיהוי שאלות מכשילות במבחן בכדי לעבור בהצלחה.

הערות לקורס רישיון תיווך:

 • לימודי תיווך נדל״ן הינם פעם עד פעמיים בשבוע בכפוף ללוח הזמנים של אותו מחזור.
 • מכללת R.E.S פתרונות נדל”ן שומרת לעצמה את הזכות לשנות מעת לעת את התכנים של לימודי תיווך וסדר השיעורים. יש להתעדכן בקורס מתווכים כהכנה למבחני רשם המתווכים בזמן פנייתך ולקבל את החומר העדכני ביותר
 • ברשות המכללה מס’ ספק של משרד הביטחון לטובת פורשי משרד הביטחון  לצורך לימודי תיווך

מסלולי לימוד משלימים בתחום הנדל״ן

 • קורס יזמות והשקעות נדל”ן מסחרי
 • קורס להתחדשות עירונית – תמ”א 38
 • קורס ליועצי נדל”ן אסטרטגיים
 • קורס נדל”ן – חו”ל
 • קורס לימוד משכנתאות ופיננסים
 • קורס יועצי משכנתאות ופיננסים פעילים

לצד זאת, אנו מציעים קורסים בתחומים נוספים

 • קורס מסחר באיביי
 • קורס מסחר באמזון
 • קורס מסחר בשופיפי
 • קורס ניהול קמפיין בפייסבוק ורשתות חברתיות
 • ניהול קמפיין ופרסום בגוגל
 • קורס שוק ההון ועוד
 • הקורסים במכללת אר.אי.אס הינם דינאמיים ומותאמים מעת לעת לדרישות השוק כך שהסטודנטים שלנו נהנים תמיד מחומר לימוד מקצועי ועדכני 

פרויקט הגשמה בשיתוף איגוד הנדל''ן הישראלי

מסלולי הלימוד במכללה כוללים התנסות מעשית בשטח, אשר מאפשרת לסטודנטים להעצים את היכולות שלהם וליישם את הכלים אשר יקבלו בקורסים. בוגרי הקורסים במכללה יקבלו ליווי אישי וסיוע גם ביציאה לשטח. בוגרים המעוניינים בכך, יוכלו להשתלב בחברת RES כזכיינים או כמתווכים עצמאיים.

מכללת R.E.S - הרבה מעבר למכללה

בבואכם ללימודי תיווך נדל״ן, חשוב לדעת היכן אתם לומדים ולא רק מה אתם לומדים.

מכללת R.E.S היא אחת ממגוון החברות המובילות במשק הישראלי ללימודי תיווך הנמצאת תחת חברת R.E.S GROUP.  R.E.S הנה החברה היחידה המאגדת תחת קורת גג אחת את כל הפתרונות לעובד, לסטודנט ולמתמחה תוך ייעוץ וליווי אישי, הכוונה ושקיפות מלאה והכל במקום אחד.

מכללת R.E.S כיום נחשבת למכללה הגדולה והייחודית ביותר בישראל, במכללה נלמדים קורסים נוספים כגון יועץ משכנתאות, לימודי נדלן ושוק ההון, קורס השקעות בבורסה ועוד, אשר סניפיה פרוסים בכל רחבי הארץ לצד לימודים אונליין ולימודים היברידיים משולבים. עוד מתחילת הלימודים הסטודנט יוכל להשתלב בתוך חברת R.E.S GROUP  כעובד מן המניין ואף לקבל פרויקטים אשר במסגרתם יוכל להרוויח ולהחזיר את השקעתו תוך שיתוף פעולה עם משרדי קבוצת אר.אי.אס הפרוסים ברחבי הארץ.

שירותים אלה מקנים יתרון גדfול על אחרים בשוק העבודה בתחום הנדל”ן והמסחר ועולם שיווק המדיה והמסחר האלקטרוני תוך כדי ראייה אמיתית לצרכים שזקוק להם הסטודנט בתחום עבודתו עם דאגה להשמה והכנסה כספית עוד במהלך הלימודים.

קורסי המכללה מסובסדים ע”י גופים ממשלתיים והתעודות אותם יקבל הסטודנט מוכרות ע”י המשרדים הממשלתיים הקשורים לאותו תחום כך שלסטודנט יהיה קל להשתלב בשוק העבודה ובחברות המובילות במשק הישראלי.

חושבים על קריירה מבטיחה?

מעוניינים להגשים את עצמכם וליהנות ממקצוע מבוקש, רווחי ומתגמל? אל תהססו לפנות אלינו ולקבל את מלוא הפרטים אודות קורס תיווך נדל״ן בטרם תיגשו לקורס של רשם המתווכים של משרד המשפטים.

אתם כבר עוסקים בתחום הנדל״ן בין אם כשכירים ובין אם כעצמאיים?

בואו להעשיר את הידע המקצועי שלכם, לקחת חלק בקורס מתווכים קצר, ממוקד ויעיל שיכין אתכם בצורה מיטבית למבחן רשם המתווכים ותוכלו לצאת תוך זמן קצר עם רישיון לעסוק בתיווך נדל״ן כחוק. אם אתם עוסקים בתחום בעל אוריינטציה לתיווך (יועצי משכנתאות, שיפוצניקים, קבלנים, יזמים וכיו״ב) תוכלו לרתום את הקשרים שצברתם ואת תחום עיסוקכם היום-יומי לכדי תיווך בין מוכרים וקונים בתחום הנדל״ן ולהרוויח שכר נאה כמתווכים מן השורה. צריכים ייעוץ בנוגע לקורס תיווך נדל״ן? יש לכם שאלות? אל תהססו ליצור איתנו קשר!

מעוניין/ת להרשם לקורס הקרוב? השאר/י פרטים כאן!

מלאו טופס זה ונציגנו
יצרו עמכם קשר בהקדם
Skip to content